Selecteer uw pagina
Te koop: Vogelhuisjes, insectenhotels, legpuzzelblad, klik hier -- Er zijn nog plekken bij diverse activiteiten, klik hier -- 13 november Informatie Seniorenplatform Hoogeveen, klik hier -- 18 en 19 november sinterklaasfeest (zie ook opgaveformulier), klik hier -- 14 december kerstknutselmiddag voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, klik hier -- 20 december Kerstklaverjasdrive aanvang 20:00 uur in het wijkgebouw, klik hier -- 27 december Oud en Nieuw Klaverjasdrive aanvang 20:00 uur in het wijkgebouw, klik hier -- Vóór 27 december inleveren bestellijst overheerlijke oliebollen, klik hier -- OPROEP Klaverjassers gezocht !, klik hier -- OPROEP Alle wijkbewoners, klik hier -- OPROEP Darters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier -- OPROEP Biljarters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier

Contactpersonen activiteiten

Biljarten do.middag Berend Bakker tel. 0623924050  
Biljarten do.avond Henk Kikkert tel. 0654373245  
Bingo Arend Smit tel. 269230 bingo@wijkverenigingdeweide.nl
Creatief/papier Rita Boxem tel. 264943  
Dansen 55+ Henk Ensink tel. 0612923121  
Darten Jan Timmer tel. 0620055528 dartclub@wijkverenigingdeweide.nl
Jeugdclubs Ger vd Wetering   jeugdclubs@wijkverenigingdeweide.nl
Kaarten Gerard Stumpf tel. 0645362385
kaarten@wijkverenigingdeweide.nl
Keramiek Ali Beumer tel. 271376  
  Aly Hartman tel. 268986  
Quilten ma. Henny Huijgen tel. 263737  
Quilten wo. Ina Voerman    
Schilderen Lucie Nieboer tel. 231093
 
Sjoelen Jenny Meintjens   sjoelen@wijkverenigingdeweide.nl
Sport Tom Thomas tel. 0620593655
sport@wijkverenigingdeweide.nl
Toneel Ivonne Baas   toneel@wijkverenigingdeweide.nl
Overige activiteiten Jos Diphoorn tel. 274485 activiteitencommissie@wijkverenigingdeweide.nl

Advertenties


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Wachtwoord vergeten? |  Gebruikersnaam vergeten?

×