Selecteer uw pagina
Te koop: Vogelhuisjes, insectenhotels, legpuzzelblad, klik hier -- 17 augustus Springkussenfestival, klik hier -- 10 september Herfst Weidebliktocht, klik hier -- 10 september weer Bingo in de Weideblik, klik hier -- 12, 13 en 14 september beginnen de schilderlessen weer, klik hier -- 30 september, 1 en 2 oktober Quilt en Keramiek tentoonstelling, klik hier -- 4, 5 en 6 november19e boeken- platen- en cd-markt, klik hier -- OPROEP Klaverjassers gezocht !, klik hier -- OPROEP Alle wijkbewoners, klik hier -- OPROEP Darters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier

Contactpersonen activiteiten

Biljarten do.middag Berend Bakker tel. 0623924050  
Biljarten do.avond Henk Kikkert tel. 0654373245  
Bingo Arend Smit tel. 269230 bingo@wijkverenigingdeweide.nl
Creatief/papier Rita Boxem tel. 264943  
Dansen 55+ Henk Ensink tel. 0612923121  
Darten Jan Timmer tel. 0620055528 dartclub@wijkverenigingdeweide.nl
Jeugdclubs Gerda Guichelaar tel. 0652551551 jeugdclubs@wijkverenigingdeweide.nl
Kaarten Gerard Stumpf tel. 0645362385
kaarten@wijkverenigingdeweide.nl
Keramiek Ali Beumer tel. 271376  
  Aly Hartman tel. 268986  
Quilten ma. Henny Huijgen tel. 263737  
Quilten wo. Ina Voerman    
Schilderen Lucie Nieboer tel. 231093
 
Sjoelen Jenny Meintjens   sjoelen@wijkverenigingdeweide.nl
Sport Tom Thomas tel. 0620593655
sport@wijkverenigingdeweide.nl
Toneel Ivonne Baas   toneel@wijkverenigingdeweide.nl
Overige activiteiten Jos Diphoorn tel. 274485 activiteitencommissie@wijkverenigingdeweide.nl

Advertenties


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Wachtwoord vergeten? |  Gebruikersnaam vergeten?

×