Selecteer uw pagina
Te koop: Vogelhuisjes, insectenhotels, legpuzzelblad, klik hier -- Er zijn nog plekken bij diverse activiteiten, klik hier -- 8 februari 2023 Workshop weven voor kinderen van 6 t/m 12 jaar, klik hier -- 3 en 4 maart 2023 Weideblik Toneeluitvoering 'Bruin café dubbel D', klik hier -- 11 maart 2023 Compostactie, opgeven tot uiterlijk 3 maart, klik hier -- 18 maart 2023 Weideblik wandeltocht 5, 10, 15, 20 en 30 km, klik hier -- 29 maart 2023 Paaasknutselmiddag voor de jeugd, klik hier -- 10 april 2023 Paaasontbijt en paaseieren zoeken, klik hier -- 16, 17 en 18 juni 2023 Boeken-, Platen-, CD- en DVD-markt, klik hier -- OPROEP Klaverjassers gezocht !, klik hier -- OPROEP Alle wijkbewoners, klik hier -- OPROEP Darters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier -- OPROEP Biljarters gezocht voor op de donderdagavond, klik hier

Wijkvereniging De Weide:
De vereniging voor uw inspanning en ontspanning


Impressie

Een aantal foto's om de impressie van de Wijkvereniging De Weide te laten zien in een oogopslag.


Workshop Handlettering "De basis"

Op donderdagavond 9 november wordt in wijkgebouw De Weideblik een workshop handletteren gegeven door Bertine Huisman.

Op die avond zal Bertine vanaf de basis uitleg geven hoe je een mooie tekst kunt handletteren

en geeft zij tips en tricks over materiaalkeuze, lettervormen en opmaak.

Na de uitleg kan iedereen aan de slag met een mooie tekst.

Bedenk vooraf een mooie niet al te lange tekst die tijdens de workshop uitgewerkt kan worden.

Bertine neemt ook een aantal voorbeeld teksten mee.

Verder is al het materiaal aanwezig om een mooi kunstwerk te maken.

Na deze avond heeft u een mooie basis om thuis mee te oefenen.

Waar: Wijkgebouw De Weideblik

Wanneer: donderdag 9 november

Tijd: 19.30 - 21.30

Kosten: € 22,50

 Opgeven bij: e-mail ber10ehuisman@hotmail.com

 

Smederijen van Hoogeveen
Leven met Liefde
Eikelenboom Rijopleiding
Albert Heijn
Pliant-B

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Wachtwoord vergeten? |  Gebruikersnaam vergeten?

×